Misafir Görüşleri

Estetik cerrahi hakkında düşüncelerinizi, doktorunuzla ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın.

 • Son iki yıldan bu yana beni çok rahatsız eden düşük göz kapaklarım için ameliyat olmak istemekle birlikte çok korkmakta ve doktor araştırmakta idim. Op. Dr. Süleyman Uslular tarafından yapılan ameliyatım 10 dakika sürdü. Kibarlığı ve soğukkanlılığı ile beni çok rahatlattı. Sohbet ederken ameliyatım bitmişti. Ne bir ağrı ne kanama ne de morluk oldu. Şu an sadece bir ay geçmesine rağmen ameliyat izi bile yok. Kendimi harika hissediyorum . Çok çok teşekkürler ediyorum.
  Yasemin Saraçgil


 • Burun estetiği ameliyatlarında hatta tüm estetik operasyonlarda doğal  bir sonuç almak çok önemlidir.Bunu size sunucak kişi de kuşkusuz Süleyman Uslulardır.Ameliyattan önce kafamdaki en büyük soru işareti buydu , yapmacık olmasından çok korkuyordum. Ama şuana kadar hiç anlayan olmadı bile .Ben de sonuçtan çok memnunum.Teşekkürler Süleyman Uslular :)
   
  Ekin Saraçgil


 • Yağ emme işlemi için gittiğimde çok gergin ve tedirgindim. Ancak Süleyman Bey'in pozitif tavırları ve profesyonel yaklaşımı ile tedirginliklerimden kurtuldum. Sayın doktor Süleyman Uslular'a yaklaşım tarzı ve sorunlarımı çözmek için gösterdiği özel çabası için çok teşekkür ederim.

  Müge A.